ساحل سیراف از لکه های نفتی پاکسازی شد

ساحل سیراف از لکه های نفتی پاکسازی شد حیوان خانگی: حیوان خانگی: بوشهر سواحل سیراف با حضور تیم مقابله با آلودگی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر از لکه های نفتی پاکسازی شد.


معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر ظهر روز یکشنبه ۲۰ شهریور اظهار داشت: پیرو دریافت گزارش آلودگی نفتی در ساحل شهر سیراف، تیم مقابله با آلودگی در شهر سیراف اعزام شد.
محمد قاسمی اضافه کرد: با رسیدن به ساحل شهر سیراف تیم مقابله با آلودگی سریعا با بهره گیری از ظرفیت کوادکوپتر مبادرت به پایش خط ساحلی و هم چنین دریا کرد که در ساحل منطقه مشکوک به آلودگی و در منطقه دیگر آلودگی هایی بصورت پراکنده رویت شد.
معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر تصریح کرد: تیم مقابله با آلودگی باتوجه به شرایط موجود ابتدا مبادرت به پاکسازی آلودگی ها کرد و سپس با حضور رییس اداره بندر و دریانوردی کنگان و نماینده یگان حفاظت، مناطق مشکوک پایش شد که بعد از بررسی های انجام شده، مشخص شد که آلودگی بصورت پراکنده به نوار ساحلی نفوذ کرده که باتوجه به حجم آلودگی و وسعت آن و با تائید رییس محیط زیست کنگان و شورای شهر سیراف، آلودگی با بهره گیری از تجهیزات لازم جمع آوری و عملیات با موفقیت به پایان رسید.1401/06/20
22:51:16
5.0 / 5
183
تگهای خبر: آلودگی , باد , محیط زیست , وسعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی