فرمانده انتظامی میامی:

۲ میلیاردریال چوب تاغ قاچاق در میامی کشف شد

۲ میلیاردریال چوب تاغ قاچاق در میامی کشف شد به گزارش حیوان خانگی، فرمانده انتظامی میامی با اعلان اینکه 2.5 تن چوب قاچاق تاغ در این شهرستان کشف شده است، اظهار داشت: ارزش این محموله دو میلیاردریال برآورد می شود.به گزارش حیوان خانگی به نقل از مهر، حسین عجم بامداد یکشنبه در جمع خبرنگاران به میزبانی فرماندهی انتظامی میامی با اعلان اینکه دو نیم تن چوب تاغ قاچاق در شهرستان کشف شده است، ابراز کرد: مأمورین انتظامی پاسگاه نردین، حین گشت زنی در زمینه استحفاظی به یک دستگاه نیسان آبی رنگ مظنون و آنرا متوقف کردند.
وی به هماهنگی با دستگاه قضائی بمنظور بازرسی از خودرو اشاره نمود و افزود: در بازرسی وانت نیسان دو تن و ۵۰۰ کیلوگرم چوب تاغ قاچاق کشف و ضبط شد.
فرمانده انتظامی میامی با اعلان اینکه ارزش محموله مکشوفه برابر نظر کارشناسان منابع طبیعی دو میلیاردریال است، اضافه کرد: متهم به همراه پرونده برای رسیدگی به دادسرا اعزام شده است.
عجم با اعلان اینکه خرید و فروش چوب تاغ غیرقانونی می باشد، اشاره کرد: این که مبارزه با قاچاقچیان چوب و جلوگیری از قاچاق و هدر رفت سرمایه های ملی کشور، نیازمند عزم همگانی و همکاری همه دستگاهها و آحاد مردم است.

1401/08/22
23:22:08
5.0 / 5
236
تگهای خبر: آب , دستگاه , فروش , كارشناس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی