لباس هیئت والیبال استان زنجان با نماد آهو رونمایی گردید

لباس هیئت والیبال استان زنجان با نماد آهو رونمایی گردید حیوان خانگی: مراسم آئین رونمایی از لباس والیبال استان زنجان با نمادآهو با حضور مسئولین، ورزشكاران، محیط بانان، خیرین و دوستداران محیط زیست در سالن همایش موسسه خیریه مهرانه زنجان برگزار گردید.به گزارش حیوان خانگی به نقل از روابط عمومی اداره كل حفاظت محیط زیست استان زنجان، مراسم رونمایی از لباس والیبال استان زنجان با نماد «آهو» در زنجان برگزار گردید.
نمایشگاه و مراسم آئین رونمایی از لباس والیبال استان زنجان با نماد آهو از ساعت ۱۶ الی ۲۰ به همت هیئت والیبال، اداره كل حفاظت محیط زیست و اداره كل ورزش و جوانان استان و مجوعه تجاری تفریحی صفا پارك، موسسه خیریه مهرانه و شهرداری زنجان و با حضور مسئولین و مدیران دستگاههای اجرایی، ورزشكاران، محیط بانان، خیرین و دوستداران محیط زیست استان در محل موسسه خیریه مهرانه زنجان برگزار گردید.
درراستای اشاعه فرهنگ حفاظت از محیط زیست و بخصوص حیات وحش، هیئت والیبال استان زنجان با انتخاب گونه آهو بعنوان نماد زیست محیطی گام در عرصه مشاركت در امر فرهنگ سازی پشتیبانی از گونه های شاخص جانوری نهاده و نماد آهو در پیراهن تیم های والیبال استان زنجان نقش بست.
در این مراسم حسین آبسالان سرپرست اداره كل حفاظت از محیط زیست همدان ضمن تشكر از اقدام شایسته هیئت والیبال استان زنجان و مجموعه تجاری تفریحی صفا پارك در پشتیبانی از آهوان دشت سهرین اظهار داشت: امروزه محیط زیست بیش از پیش در معرض تهدید و تخریب قرار گرفته و باید با مشاركت دادن عموم افراد جامعه از تهدیدات زیست محیطی جلوگیری شود.
آبسالان اضافه كرد: متاسفانه دشت سهرین زنجان وضعیت مطلوبی ندارد و حیات وحش منطقه در معرض تهدید جدی قرار گرفته اند كه با این روند آینده روشنی برای آن متصور نیست و باید برای حفاظت از گونه های جانوری تدبیر اساسی اندیشیده شود.
سرپرست اداره كل حفاظت محیط زیست استان زنجان با اشاره به اینكه خیرین و دوستداران محیط زیست باید در این زمینه مشاركت داشته باشند؛ اظهار داشت: باید از ظرفیت های موجود بخصوص خیرین و تشكل های زیست محیطی به بهترین نحو ممكن استفاده گردد و ورود افراد اثرگذار خیلی می تواند موثر باشد.
در این مراسم علی وقف چی نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی، مدیركل ورزش و جوانان استان، مدیركل آموزش و پرورش استان، مدیركل امور اجتماعی و فرهنگی استان، سجاد خدایی عضو شورای شهر زنجان وامید رضا غنی مدیر مجموعه تجاری تفریحی صفا پارك زنجان سخنرانی نموده و به ضرورت توجه به محیط زیست تاكید داشتند.
در آخر این مراسم توسط دو نفر ازمحیط بانان و یك نفر از والیبالیست های زنجان از پیراهن تیم والیبال استان با نماد آهو رونمایی گردید و از تلاش محیط بانان، تشكل های زیست محیطی، خیرین و والیبالیست های برتر استان تقدیر گردید.
در حاشیه این مراسم نمایشگاهی هم برگزار و اداره كل حفاظت محیط زیست استان، تشكل های زیست محیطی، هیئت والیبال، مهرانه و مجموعه صفا پارك در قالب برنامه های متنوع(ایستگاه نقاشی، گریم كودكان، عرضه دستاوردها و...) فعالیت داشتند.

1397/04/30
19:08:40
5.0 / 5
2765
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی