توضیحات شركت نفت و گاز كارون درباره خبر نشت نفت در غیزانیه

توضیحات شركت نفت و گاز كارون درباره خبر نشت نفت در غیزانیه حیوان خانگی: اهواز - شركت نفت و گاز كارون درباره خبر ایرنا در تاریخ 23 شهریور با عنوان «لوله نفتی در بخش غیزانیه اهواز دچار نشتی شد» توضیحاتی به این خبرگزاری ارسال كرده است.


به گزارش حیوان خانگی به نقل از ایرنا، در این جوابیه آمده است: بر مبنای بررسی های به عمل آمده هیچگونه نشتی خطوط نفت در روز جمعه مورخ 23 شهریور در حوزه عملیاتی شركت بهره برداری نفت و گاز كارون رخ نداده و نشت جزئی نفت مورد اشاره مربوط به خط لوله چاه شماره 10 اهواز در منطقه كریت كمپ (غرب بخش غیزانیه) بوده كه در تاریخ 10 شهریور (دو هفته پیش از تاریخ درج خبر توسط آن خبرگزاری) بوجود آمده بود كه بلافاصله توسط گروه تعمیراتی این شركت رفع نشت صورت گرفته است و اخبار آن هم در اظهارات رئیس محیط زیست اهواز قبلا انتشار یافته بود. لازم به ذكر است كه عملیات تكمیلی خاكبرداری و آماده سازی محل مذكور به منظور تعویض بخش های فرسوده خط لوله مذكور هم در حال انجام می باشد.
با توجه به ماهیت خورندگی سیالات و فرآورده های نفتی و قدمت خطوط لوله انتقال و به منظور پیشگیری از بروز هر گونه نشت و یا اشكال احتمالی، وضعیت خطوط لوله، چاه ها، شیرگاه ها و جاده های دسترسی به جاده ها و تاسیسات توسط نیروهای عملیاتی، بازرسی فنی، حراست، بازرسی خطوط لوله و... به صورت مستمر مورد بازدید و پایش قرار می گیرد و در اندك موارد نشت از خطوط لوله كه گاها اجتناب ناپذیر است هم اقدام اضطراری توسط تیم های عملیاتی- فنی به صورت شبانه روزی برنامه ریزی و انجام می گردد.
به گزارش حیوان خانگی به نقل از ایرنا خبر «لوله نفتی در بخش غیزانیه اهواز دچار نشتی شد» به نقل از دهیار یكی از روستاهای این بخش بعنوان شاهد عینی به همراه عكس محل نشت انتشار یافته است.

9754/6002


1397/06/29
12:29:38
5.0 / 5
2479
تگهای خبر: خاك , ماهی , محیط زیست , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی