رگبار باران در نقاط مختلف كشور

رگبار باران در نقاط مختلف كشور به گزارش حیوان خانگی مدیركل امورپیش بینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی از رگبار باران در 12 استان كشور اطلاع داد.احد وظیفه در گفت و گو با ایسنا اظهار كرد: برمبنای تحلیل آخرین خروجی مدلهای هواشناسی تا اختتام هفته جاری در ساعات پس از ظهر و اوایل شب در بعضی مناطق استان سیستان و بلوچستان برخی مناطق استان كرمان، جنوب شرق فارس و برخی مناطق هرمزگان رشد ابرهای جوششی، رگبار باران همراه با رعد و برق و وزش باد شدید موقتی پیش بینی می شود.

وی اضافه كرد: فردا (۱۰ مهر ماه) در بعضی مناطق استان گیلان بارش پراكنده و در بعضی مناطق استان های مازندران، گلستان، خراسان شمالی و خراسان رضوی افزایش ابر، رگبار باران، رعد و برق و وزش باد شدید وقتی رخ می دهد.

مدیركل پیش بینی و آگهی سریع سازمان هواشناسی افزود: در ارتفاعات البرز مركزی در استان های البرز، تهران و سمنان و در ارتفاعات زاگرس مركزی رشد ابر، رگبار پراكنده گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد شدید موقتی پیش بینی می شود.

وظیفه درانتها درباره وضعیت جوی پایتخت طی دو روز آینده اظهار داشت: آسمان تهران فردا (۱۰ مهرماه) كمی ابری به تدریج همراه با افزایش ابر در بعضی ساعات وزش باد شدید و در پس از ظهر بارش خفیف باران پیش بینی می شود. دمای هوا در این روز در گرم ترین زمان به ۳۱ درجه سانتیگراد و در خنك ترین زمان به ۱۷ درجه سانتیگراد می رسد. آسمان پایتخت پنجشنبه (۱۱ مهرماه) كمی تا قسمتی ابری در بعضی ساعات همراه با وزش باد با بیشترین و كمترین دمای ۲۹ و ۱۸ درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.
1398/07/09
14:18:41
5.0 / 5
1573
تگهای خبر: باد , سازمان , هوا , هواشناسی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی