مدیركل محیط زیست مازندران خبر داد

تمدید ممنوعیت شكار در جنگل های شمال كشور

تمدید ممنوعیت شكار در جنگل های شمال كشور به گزارش حیوان خانگی مازندران مدیركل محیط زیست مازندران از تمدید ممنوعیت شكار در جنگل های شمال كشور اطلاع داد.


حسینعلی ابراهیمی در این خصوص اظهار نمود: نظر به اهمیت و ارزش های اکولوژیک جنگل های هیرکانی شمال و کارکردها و خدمات زیست محیطی جنگل در سلامت محیط زیست و بهبود کیفیت زندگی بعنوان مامنی برای حفظ و حراست از گونه های متنوع حیات وحش و همسو با سیاست های کلان دولت جمهوری اسلامی ایران و در جهت اجرای برنامه های تنفس جنگل های هیرکانی شمال، به استناد بند"و" ماده ۶ قانون حفاظت و بهسازی محیط زیست، هرگونه تیراندازی و شکار در سطح تمامی عرصه های جنگلی شمال کشور واقع در استان های گیلان، مازندران و گلستان ممنوع می باشد.
براساس گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست مازندران، وی خاطرنشان کرد: از تاریخ ۹۹/۲/۳ به مدت پنج سال این مناطق بعنوان مناطق شکار ممنوع تعیین و معرفی می شود.
مدیرکل محیط زیست مازندران تصریح کرد: با توجه به تمدید ممنوعیت شکار در عرصه های جنگلی شمال، اقدام به هرگونه شکار و صید در مناطق و عرصه های جنگلی این استان جرم محسوب شده و با متخلفین مطابق قانون برخورد خواهد شد.1399/02/26
22:03:01
5.0 / 5
1762
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی