معاون استاندار تهران تاكید كرد

ضرورت رصد مستمر واحدهای صنعتی برای رعایت مصوبات كمیسیون هوای پاك

ضرورت رصد مستمر واحدهای صنعتی برای رعایت مصوبات كمیسیون هوای پاك معاون استاندار تهران بر ضرورت رصد و پایش مستمر واحدهای صنعتی با هدف نظارت بر رعایت مصوبات کمیسیون هوای پاک تاکید نمود.


به گزارش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، عبدالرضا چراغعلی در پنجمین جلسه کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک اظهار داشت: هر گونه افزایش ظرفیت محصولات، اصلاح عناوین محصولات، توسعه و تغییر محل واحدهای تولیدی منوط به رعایت قوانین و مقررات از جانب سازمان حفاظت از محیط زیست در چارچوب راه اندازی سیستم تصفیه فاضلاب، رعایت اصول بهداشتی و غیره می باشد. بعد از مطرح کردن تقاضا واحدهای تولیدی و بحث و گفت و گو در مورد اشکالات وارد بر محل استقرار این واحد ها در خصوص ضرورت استقرار در خارج از محدوده و حریم شهر، تصمیمات لازم اتخاذ می شود.

وی ادامه داد: فرمانداران و دستگاههای نظارتی، در صورت موافقت با پیشنهادات واحدهای تولیدی و صدور مصوبات و پروانه، به پایش ها، رصد و بازدید خود از این واحدها ادامه دهند و در صورتیکه عملکرد این واحدها با مصوبات اعلام شده مغایرت داشته باشد، درخواست جهت تجدیدنظر در کمیسیون مطرح می شود.

در ادامه این جلسه درخواست اصلاح عناوین محصولات، افزایش ظرفیت تولید برخی واحدهای تولیدی و صنعتی عنوان شد که با نظر معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران و اعضای جلسه با عنایت به اهمیت مبحث اشتغالزایی در کنار توجه به حفاظت از محیط زیست، مورد توافق قرار گرفت.
منبع:

1399/11/08
23:49:49
0.0 / 5
742
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی