تنفس هوای مطلوب در پایتخت

تنفس هوای مطلوب در پایتخت حیوان خانگی: بر طبق اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، میانگین کیفیت هوای پایتخت طی 24 ساعت گذشته و الان (15 فروردین) در محدود قابل قبول قرار داشته است و تداوم این شرایط تا بامداد فردا دور از انتظار نخواهد بود.به گزارش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، بنابر پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای تهران بامداد امروز (۱۵ فروردین ماه) کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار گرفته که ناشی از وزش باد مؤثر و پراکندگی آلاینده ها طی ساعات گذشته است.

طی روز با حاکمیت جو ناپایدار و وزش باد مؤثر شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده ها فراهم خواهد شد. در اواخر وقت نیز تداوم وزش باد برقراری وضعیت قابل قبول را در بیشتر مناطق به دنبال خواهد داشت.

با استمرار این شرایط جوی تا بامداد فردا (۱۶ فروردین ماه) و پراکندگی آلاینده ها طی ساعات گذشته در بیشتر مناطق احتمال برقراری وضعیت قابل قبول وجود دارد. کاهش ناپایداری جوی طی روز تاحدودی از پراکندگی آلاینده ها جلوگیری خواهدنمود.

با حاکمیت این شرایط جوی و کاهش تندی باد تا اواخر وقت فردا (۱۶ فروردین ماه) و افزایش ترافیک شامگاهی انتظار می رود وضعیت ناسالم برای گروه های حساس در مناطق پرتردد برقرار شود.

به گزارش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۶۰ بود و هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۵۷ است و هوا در محدوده قابل قبول قرار دارد.

منبع:

1400/01/15
23:52:59
5.0 / 5
571
تگهای خبر: آلاینده , باد , تردد , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی