امروز هوای تهران چگونه است؟

امروز هوای تهران چگونه است؟ حیوان خانگی: برمبنای اطلاعات شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، در بامداد روز جمعه (10 اردیبهشت 1400) در بیشتر مناطق وضعیت قابل قبول برقرار خواهد بود که ناشی از ناپایداری جوی و پراکندگی آلاینده ها طی ساعات گذشته است.


به گزارش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، برمبنای پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا، در بامداد روز جمعه (۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰) در بیشتر مناطق وضعیت قابل قبول برقرار خواهد بود که ناشی از ناپایداری جوی و پراکندگی آلاینده ها طی ساعات گذشته است. در طول روز با حاکمیت جو آرام شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده ها فراهم نخواهد شد. به تدریج با کاهش تندی باد تا اواخر وقت جمعه تاحدودی بر غلظت آلاینده ها افزوده خواهد شد و برقراری وضعیت ناسالم برای گروه های حساس در مناطق پرتردد دور از انتظار نخواهد بود، هرچند وزش باد مؤثر در ساعات پایانی سبب پراکندگی آلاینده ها و بهبود کیفیت هوا خواهد شد.
با استمرار وزش باد تا بامداد روز شنبه (۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰) پراکندگی آلاینده ها را شاهد خواهیم بود، بااین حال باتوجه به شروع تردد خودرو ها در اولین روز هفته انتظار می رود در بعضی مناطق پرتردد غلظت آلاینده ها بالا رفته و سبب کاهش کیفیت هوا شود.
در ضمن روز رشد ناپایداری و وزش باد پراکندگی آلاینده ها را تسهیل خواهدنمود. با استمرار وضعیت ناپایدار جوی تا اواخر وقت شنبه همراه با وزش باد نسبتاً شدید و رگبار پراکنده، انتظار می رود کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار بگیرد.
برمبنای اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته با شاخص میانگین ۶۵ در وضعیت قابل قبول قرار داشت و کیفیت هوای اکنون نیز با شاخص میانگین ۶۸ همچنان در وضعیت قابل قبول است.
منبع:

1400/02/10
23:05:03
5.0 / 5
657
تگهای خبر: آلاینده , باد , تردد , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی