هوای پایتخت امروز در محدوده قابل قبول است

هوای پایتخت امروز در محدوده قابل قبول است به گزارش حیوان خانگی برپایه اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، امروز (31 اردیبهشت ماه) کیفیت هوای پایتخت در محدوده قابل قرار دارد و تداوم این شرایط طی روز دور از انتظار نخواهد بود.به گزراش ایسنا، برمبنای پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، بامداد امروز (۳۱ اردیبهشت ماه) در بیشتر مناطق وضعیت قابل قبول برقرار خواهد بود که ناشی از کاهش تردد خودرو ها در روز تعطیل و پراکندگی آلاینده ها طی ساعات گذشته است.

طی روز تاحدودی بر تندی باد افزوده خواهد شد و وزش باد موثر شرایط مناسب را برای پراکندگی آلاینده ها فراهم خواهدنمود. شرایط مساعد جوی تا اواخر وقت ادامه خواهد داشت و موجب پراکندگی آلاینده ها و برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق پایتخت خواهد شد.

با تداوم ناپایداری جوی تا بامداد فردا (اول خرداد ماه) و وزش باد موثر انتظار می رود در بیشتر مناطق کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار گیرد. طی روز نیز وزش باد موثر پراکندگی آلاینده ها را تسهیل خواهد کرد؛ با این وجود با حضور عوامل کافی جهت تولید آلاینده «ازن» در بعضی مناطق افزایش غلظت این آلاینده می تواند موجب کاهش کیفیت هوا شود.

با استمرار وزش باد موثر و وضعیت نسبتا ناپایدار جوی تا اواخر وقت فردا (۱ خرداد ماه) برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق دور از انتظار نخواهد بود.

به گزارش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «دی اکسید نیتروژن» با میانگین ۷۱ بود و هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص اکنون «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۶۰ و کیفیت هوا در محدوده قابل قبول است.

منبع:

1400/02/31
13:12:11
5.0 / 5
394
تگهای خبر: آلاینده , باد , تردد , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی